Rodzaje nośników danych

W większości przypadków jesteśmy w stanie odzyskać dane niezależnie od rodzaju uszkodzenia, systemu plików i systemu operacyjnego. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze nośniki które do nas trafiają:
dysk twardy

Dyski twarde HDD

Dyski nie działające, po upadku, zalaniu, pożarze, wszelkie uszkodzenia logiczne i mechaniczne, dowolne systemy plików i systemy operacyjny, pojemność, rozmiar i wejścia.
SDD

Dyski SSD

Dowolnie uszkodzone dyski wewnętrzne z laptopów, dyski zewnętrzne, błędnie działające, po formacie, dowolne systemy plików i systemy operacyjny, pojemność, rozmiar i wejścia.
macierze dyskowe

Macierze RAID

Oferujemy odzyskiwanie danych z serwerów SAN, NAS oraz dowolnych macierzy (RAID 0, 1, 5, 6, 10). Obsługujemy SAS, SCSI i inne.
wirusy

Wirusy

W wielu przypadkach jesteśmy w stanie odwrócić skutki działania wirusów szyfrujących. Przykładowo - zdekodować zaszyfrowane pliki, czy też odzyskać bazy danych z fragmentów pozostawionych po działaniu wirusa na powierzchni talerzy dysku.
bazy danych

Bazy danych

Obsługujemy bazy danych Microsoft SQL Server, mySQL, Firebird, PostgreSQL, Oracle i inne.
maszyny wirtualne

Maszyny wirtualne

Odzyskujemy dane z uszkodzonych maszyn wirtualnych np. VirtualBox, Parallels, Hyper-V, VMWare, ESXi.
pendrive

Pendrive'y

Rozmiarów standardowych i niestandardowych, uszkodzone zarówno logicznie, jak i fizycznie.
serwery

Serwery

Odzyskujemy dane z serwerów w różnych konfiguracjach, z dyskami lub macierzami dyskowymi wykorzystującymi różne technologie.
oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm

Jesteśmy w stanie zrekonstruować dane z oprogramowania dla firm np. InsERT (SubiektGT, Rachmistrz, Rewizor), Comarch (CDN Optima), Reset2 (R2płatnik).
smartfon

Smartfony

Z rozbitym ekranem, uszkodzonym dotykiem, wszystkich producentów, zarówno te starsze, jak i nowsze. System Android, iOS i inne. Odzyskujemy też dane ze starszych telefonów komórkowych i kart SIM.
tablet

Tablety

Odzyskujemy dane z uszkodzonych różnymi sposobami tabletów, bez względu na system operacyjny np. Android, Apple, Microsoft Windows RT, BlackBerry Tablet OS.
dyktafony

Dyktafony

Również odzyskujemy dane z różnego rodzaju urządzeń nagrywających dźwięk.
karta pamięci

Karty pamięci

Karty pamięci microSD, SD, CF, MMC, MS, SM z telefonów, aparatów i innych urządzeń.
wideo

Wideorejestratory

Kamery różnego rodzaju i inne wideorejestratory.
płyty cd/dvd

Płyty CD/DVD

Płyty CD (R, RW), DVD (+/- R, +/- RW), Blu-Ray itp.